LPB Profesionālais kompetences centrs izsludina jaunu programmu “Biedri – biedriem”

Latvijas Psihologu biedrības Profesionālais kompetences centrs izsludina jaunu programmu “Biedri – biedriem”, kas paredz iespēju LPB biedriem sagatavot un vadīt mācību seminārus un treniņus citiem LBP biedriem. Programmas mērķis – veicināt psihologu profesionālās kompetences celšanu un savstarpēju psihologu dalīšanos ar profesionālajām zināšanām, pieredzi un labāko darba praksi.

LPB biedriem par dalību semināros ir iespēja saņemt LPB Kompetences centra izsniegtu sertifikātu, savukārt semināru vadītājiem – Kompetences centra apliecinājumu par semināra/-u vadīšanu.

 

Termiņš semināru un treniņu pieteikšanai šī gada rudens mācību sezonai ir 17. jūnijs. Gaidām biedru pieteikumus!

 

Vairāk informācijas par programmu, prasībām un pieteikšanās kārtību:

LPB_Biedri-biedriem_programma_2022

Pieteikuma veidlapa:

Biedri_biedriem_PIETEIKUMA_VEIDLAPA