Piešķirta balva “Gada psihologs 2021”

16.10.2021

Devīto gadskārtējo Psiholoģijas dienu ietvarā tika turpināta pērn iedibinātā tradīcija un otro reizi piešķirta balva “Gada psihologs” ar nolūku izteikt atzinību psihologiem, kas ar savu darbību ir snieguši īpašu ieguldījumu sabiedrības psiholoģiskajā veselībā vai sasnieguši izcilus rezultātus pētniecībā.

 


2021. gada balvas “Gada psihologs 2021” saņēmējas (no kreisās): Daiga Katrīna Bitēna, Rita Niedre, Marija Ābeltiņa, Baiba Martinsone.

 

Gada balvas ceremonija norisinājās Psiholoģijas dienu noslēguma pasākumā 16. oktobrī, godinot laureātus gan klātienē, gan attālināti, saskaņā ar epidemioloģiskajiem noteikumiem Covid-19 pandēmijas ierobežošanai.
Gada balva tika piešķirta trīs kategorijās “Par ieguldījumu psiholoģijas zinātnes attīstībā”, “Par ieguldījumu psihologa profesijas attīstībā” un “Gada jaunais zinātnieks”.

 

Nominācijā “Par ieguldījumu psihologa zinātnes attīstībā” 2021. gada goda nosaukuma “Gada psihologs 2021” saņēma Latvijas Universitātes PPPMF Psiholoģijas nodaļas profesore un vadošā pētniece klīniskajā psiholoģijā Baiba Martinsone.

 

   

 

Nominācijā “Par ieguldījumu psihologa profesijas attīstībā” 2021. gada goda nosaukuma “Gada psihologs 2021” saņēma Psihologu sertifikācijas padomes priekšsēdētāja, Latvijas Psihologu apvienības pārstāve Rita Niedre.

   

 

Nominācijā “Gada jaunais zinātnieks” goda nosaukumu “Gada psihologs 2021” saņēma divas jaunās zinātnieces: Daiga Katrīna Bitēna un Marija Ābeltiņa.

 

     
Daiga Katrīna Bitēna

 

   
Marija Ābeltiņa

 

Apsveicam un lepojamies ar kolēģēm!