Pasākumu arhīvs

Esi/ grāmatu lietošanas meistarklase

  • 13.10.2022
  • 16:00 - 17:00

“Esi/ emocionālā, sociālā intelekta CENTRS” psiholoģijas dienu ietvaros aicina pieteikties stundu ilgai prasktiskai bezmaksas meistarklasei tiešsaistē Zoom – 13. oktobrī, 16:00-17:00. Būs vērtīgi – vecākiem, pedagogiem, terapeitiem, interešu izglītības nodarbību vadītājiem un ikvienam, kurš strādā ar bērniem, skolēniem, pieaugušajiem un vēlas padziļināt zināšanas emocionālā, sociālā inteliģencē – pašizaugsmē, ģimenē, klasē, skolā, nometnēs, grupās u.c., attīstot empātiju, apzinātību, mērķtiecību, komunikāciju un pašregulāciju.

Meistarklases ietvaros būs iespēja uzzināt vairāk par grāmatām: “esi/ SPĒLES maziem un lieliem” un “esi/ Iedvesma”, kā arī praktiski izmēģināt metodes.

Aicinām dalībniekus būt klātesošiem, radošiem un caur savu pieredzi izzināt esi/ izglītojošo materiālu piedāvātās iespējas darbam ar skolēniem un pieaugušajiem mūžizglītībā. Vairāk par grāmatām var uzzināt: https://www.esicentrs.lv

Meistarklasi vada: Madara Mickeviča – “esi/ emocionālā, sociālā intelekta centrs” vadītāja, sociāli emocionālo prasmju trenere; Laura Millere – sociāli emocionālo prasmju trenere, supervizore.

Svarīgi! Jāsagatavo pierakstu lapa un rakstāmpiederumi.

Nav Gaidāmo pasākumu