Pasākumu arhīvs

Zinātniskā konference “Psiholoģiskie resursi un riska faktori iedzīvotāju veselībai COVID-19 apstākļos: VPP pētījumi praksei”

  • 22.10.2020
  • 11:45 - 17:00

 

Aicinām uz “Psiholoģijas dienu” ietvaros rīkotiem pasākumiem – zinātnisko konferenci “Psiholoģiskie resursi un riska faktori iedzīvotāju veselībai COVID-19 apstākļos: VPP pētījumi praksei” un praktisku nodarbību.

 

Konferencē tiks prezentēti Valsts pētījumu programmu pirmie rezultāti, ar mērķi rosināt starpdisciplināru diskusiju par tiem. Pirms konferences notiks praktiska nodarbība, kuru vadīs RSU studiju programmas “Mākslas terapija” studenti. Tās laikā būs iespēja uzzināt par mūzikā, mākslā un kustībā balstītām radošām metodēm personisko resursu apzināšanai un aktivizēšanai. Savukārt pēc konferences būs iespēja iepazīties ar RSU psiholoģijas maģistrantu izstrādātiem iedvesmojošiem videoklipiem un rekomendācijām dzīvesspēka veicināšanai un resursu apzināšanai nenoteiktības apstākļos.

 

Norises laiks: 2020. gada 22. oktobrī pl. 11:45 – 17.00

Norises veids: Zoom tiešsaistē un/vai klātienē*.

 Programmā**:

  • 11:45 – 12:30 RSU maģistra studiju programmas “Mākslas terapija” studentu radoša psiholoģiski izglītojoša praktiska nodarbība “Radošums kā resurss nenoteiktības apstākļos”;
  • 13:00 – 17:00 Zinātniskā konference “Psiholoģiskie resursi un riska faktori iedzīvotāju veselībai COVID-19 apstākļos: VPP pētījumi praksei” ar Valsts pētījumu programmu COVID-19 seku mazināšanai pirmo pētījumu rezultātu prezentācijām;
  • 16:00 – 16:50 “RSU studenti par COVID”: psiholoģijas maģistrantu izstrādātu videoklipu un rekomendāciju prezentācijas dažādām mērķa grupām dzīvesspēka veicināšanai un resursu apzināšanai ar COVID-19 saistītās pandēmijas nenoteiktības apstākļos.
  • 16:50 – 17:00 Noslēgums

 

**Ar visu pasākuma programmu varat iepazīties šeit (iespējamas korekcijas, lūdzam sekot līdzi web lapā ievietotajai informācijai)

 

Pasākumu iespējams apmeklēt tiešsaistē vai klātienē (plašāka informācija šeit):

Ja pasākumu vēlaties apmeklēt tiešsaistē (Zoom platformā):

Aicinām pieslēgties tiešsaistes nodarbībai un konferencei, izmantojot šo saiti, kas tiks aktivizēta 22. oktobrī plkst. 11.30: https://rsu.zoom.us/j/92274232160?pwd=ek1rdmk0RG5FcHA3NGNzYmI3UEVPdz09

Meeting ID: 922 7423 2160
Passcode: 027334

Virtuālajā uzgaidāmajā telpā (Waiting room) Jums būs jāuzgaida, līdz pasākuma vadītājs apstiprinās Jūsu pieslēgumu. Jums būs iespēja tiešsaistē redzēt un dzirdēt prezentācijas, kā arī uzdot jautājumus. Pievienojoties pasākumam Zoom tiešsaistē, tiek uzskatīts, ka piekrītat savu norādīto personas datu apstrādei un uzglabāšanai pasākuma ietvaros.

 

Ja pasākumu vēlaties apmeklēt klātienē (Rīgas Stradiņa universitātē, Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrā Anniņmuižas bulv. 26a, Rīga, 130. telpā – zālē), lūdzam reģistrēties šeit.

Apmeklētāju skaits klātienē ir ierobežots. Ja tiks sasniegts atļautais klātienes apmeklētāju skaits, iespēja reģistrēties klātienei tiks slēgta un lūgsim pasākumu apmeklēt tiešsaistē. Visa informācija tiks publicēta pasākuma web lapā. Vienlaikus lūdzam šajā lapā sekot iespējamām izmaiņām saistībā ar COVID-19 pulcēšanās nosacījumiem*, kā arī ievērot noteiktos pulcēšanās nosacījumus***.

 

Pasākuma darba valoda: latviešu.

Dalība pasākumā: bez maksas.

 

Pasākuma laikā notiks filmēšana un fotografēšana, pasākuma norise tiks ierakstīta. Iegūtā informācija tiks izmantota publicitātei.

 

Ja vēlaties saņemt sertifikātu ar 6 tālākizglītības punktiem par pasākuma apmeklējumu, lūdzam reģistrēt savu izvēli šeit (gan tiešsaistes, gan klātienes apmeklētājiem). Tiešsaistes apmeklētājus lūdzam ienākt Zoom tiešsaistē ar Jūsu pilnu vārdu un uzvārdu, lai varam Jūs identificēt un atzīmēt Jūsu dalību. Piesakot sertifikātu (gan klātienes, gan tiešsaistes apmeklētāji), saņemsiet to uz Jūsu norādīto e-pastu viena mēneša laikā pēc pasākuma noslēguma.

 

Aicinām piedalīties gan ikvienu interesentu, gan psihologus, veselības aprūpes speciālistus un citu palīdzošo un izglītojošo profesiju pārstāvjus, gan arī pētniekus, studentus.

 

Aicinām sazināties jautājumu vai neskaidrību gadījumā:

pasākuma koordinatore un pētnieka asistenta p.i.

Laura Regzdiņa-Pelēķe

Laura.Regzdina-Peleke@rsu.lv

Pasākuma web: https://www.rsu.lv/konference-psihologiskie-resursi-riska-faktori-veselibai-covid

 

*Gadījumā, ja COVID-19 dēļ mainīsies pulcēšanās nosacījumi, par to iepriekš informēsim pasākuma vietnē. Lūdzu sekojiet informācijai.

***Pirms pasākuma lūdzam izvērtēt savu veselības stāvokli. Pasākumā nedrīkst atrasties personas, kurām noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai izolācija, vai kurām ir elpceļu infekcijas slimības pazīmes! Atgādinām, ka pasākuma laikā ir jāievēro divu metru distance un pareiza roku higiēna. Lūdzam ņemt līdzi sejas masku, jo sejas masku lietošana visās Rīgas Stradiņa universitātes telpās no š.g. 5. oktobra ir obligāta.

 

 

 

 

Nav Gaidāmo pasākumu